06.11.2017 - 07.11.2017 Kancelářské minimum - (Word, Excel, Internet)

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 2 dny Cena: 2760,- Kč

V kurzu se seznámíte s nejpoužívanějšími programy firmy Microsoft: Wordem, Excelem a Outlookem. Témata kurzu: popis a základní ovládání programu MS Word, základy práce s dokumentem, formátování dokumentu, formát stránky a tisk, vkládání symbolů a dalších položek do textu, kontrola pravopisu, internet, elektronická pošta, popis a základní ovládání programu MS Excel, základy práce v tabulce, formátování obsahu buněk, úpravy v tabulce, jednoduché výpočty v tabulce, vytváření grafů, vytvoření jednoduché formulářové tabulky obsahující výpočty a její vytištění.

06.11.2017 - 06.11.2017 Umění komunikovat

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 1 den Cena: 4100,- Kč

Cílem je prohloubit znalosti a dovednosti středních manažerů v oblasti efektivní komunikace. Kurz je zaměřený na efektivní komunikaci s kolegy či klienty. Zlepšíte se nejen ve schopnostech vyjadřování, ale také se naučíte číst v řeči těla Vašeho partnera, aktivně naslouchat, přijímat zpětnou vazbu a kriticky zhodnotit partnerovy postoje. Témata kurzu: efektivní komunikace a její význam, komunikační schéma, komunikace z pohledu neurolingvistického programování, verbální a neverbální komunikace, komunikační zlozvyky, kladení otázek, metoda zlatých kruhů, efektivní kladení otázek, zásady pozitivního přístupu a komunikace, aktivní naslouchání, vedení rozhovoru - jak řídit diskuzi a být určující v komunikaci, řeč těla, zpětná vazba a její význam, krizová komunikace, brainstormingové mapování problémů.

06.11.2017 - 08.11.2017 Programovací jazyk Javascript

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 3 dny Cena: 4460,- Kč

V tomto kurzu se tvůrci webových stránek seznámí s programováním v jazyku Java Script, což je jeden ze základních nástrojů při tvorbě kvalitního webu. Kurz zahrnuje: úvod do jazyka Java Script, proměnné a konstanty, kontrolní a rozhodovací struktury, tvorba funkcí, call-back a closure, DOM objekt, jQuery, selektory aplikace AJAX, asynchronní a synchronní volání, JSON

06.11.2017 - 08.11.2017 PHP v praxi

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 3 dny Cena: 4460,- Kč

V tomto kurzu se tvůrci webových stránek seznámí se základním nástrojem při tvorbě moderních webových stránek – programováním v jazyku PHP. Kurz zahrnuje: datové typy, proměnné a konstanty, výstup echo(), operátory, kontrolní struktury, předefinované proměnné, řetězce a pole, datumové a matematické funkce, práce se soubory a adresáři, uživatelské funkce a procedury, třídy a objekty, regulární výrazy.

06.11.2017 - 08.11.2017 Databáze pro internetové aplikace

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 3 dny Cena: 4460,- Kč

Absolventi kurzu se naučí využívat databázový systém MySQL a vytvářet různé typy dotazů, což je nezbytným předpokladem pro tvorbu moderních webových stránek. Kurz zahrnuje: databázový systém MySQL, tvorba tabulek, tvorba jednoduchých dotazů, výpočty a standardní funkce, spojení tabulek, souhrny a seskupování, vnořené poddotazy, akční dotazy, import a export dat.

07.11.2017 - 08.11.2017 3ds Max - novinky ve verzi 2017 EN

Computer Agency, o.p.s., Brno
Délka: 1 den Cena: 2.290,- Kč

07.11.2017 - 09.11.2017 All in One - Tworba webu, Seo, Webová grafika

PROFIŠKOLENÍ.CZ, Praha
Délka: 3 dny Cena: 6500 Kč

Naučte se vytvářet profesionální webové stránky se vším, co k tomu patří! Rozšířili jsme náš kurz ohledně tvorby webu a SEO o další důležitou část - webovou grafiku. Po absolvování našeho školeni All in One - Tworba webu, SEO, Webová grafika budete umět vytvořit profesionální webové stránky a nebude pro vás problém propagace a zviditelnění na internetu. Jedinečně koncipovaný kurz na vlastnoruční tvorbu, správu a propagaci webových stránek.

07.11.2017 - 08.11.2017 Školení Adobe Photoshop

PROFIŠKOLENÍ.CZ, Praha
Délka: 2 dny Cena: 9390 Kč

Na školení Adobe Photoshop vás naučíme, jak pracovat s bitmapovou grafikou a částečně i s grafikou vektorovou. Ukážeme, co program Adobe Photoshop umí a hlavně vás přesvědčíme, že práce v Photoshopu nemusí být pouze nutností, ale především zábavou.

07.11.2017 - 07.11.2017 Školení Microsoft PowerPoint - Rychlokurz!

PROFIŠKOLENÍ.CZ, Praha
Délka: 1 den Cena: 1400 Kč

Školení Microsoft Powerpoint - Rychlokurz! má celkově 4 výukové hodiny, které jsou rozděleny do dvou bloků s krátkou přestávkou. Školení obsahuje upravenou osnovu celodenního základního kurzu. V případě toho rychlokurzu jsou rozdíly především v rychlejším tempu probírané látky a zkrácených příkladech.

07.11.2017 - 08.11.2017 Školení Adobe InDesign

PROFIŠKOLENÍ.CZ, Praha
Délka: 2 dny Cena: 9725 Kč

Na školení Adobe InDesign vás naučíme, jak pracovat se sazbou počítačové grafiky a textů. Po absolování kurzu budete umět vytvářet design časopisů, letáků, katalogů apod. . Ukážeme, co program Adobe InDesign umí a hlavně vás přesvědčíme, že práce v InDesignu nemusí být pouze nutností, ale především zábavou.

<<  1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 32 >> 

(celkem 314 záznamů)

Ačkoli už možná máte školu za sebou, je dobré se neustále vzdělávat a učit se nové věci. Zvýšíte si tak nejen svou cenu na trhu práce, ale také Vám stoupne sebevědomí a chuť do další práce. V této sekci naleznete aktuální kurzy, školení, semináře. Hledáte it kurzy, jazykové kurzy, kurzy účetnictví, rekvalifikační kurzy či kurzy online? Zadejte datum, od kdy by měl kurz probíhat, a vyfiltrujte si ty kurzy, které Vás zajímají.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…