08.11.2017 - 08.11.2017 MS Excel - výpočty a funkce

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 1 den Cena: 1460,- Kč

Kurz je určen uživatelům Excelu, kteří se chtějí seznámit podrobněji s výpočtovými možnostmi programu. Kurz zahrnuje: vzorce a výpočty, základní popis funkcí a jejich parametrů, matematické funkce, kalendářní a časové funkce, statistické funkce, vyhledávací funkce, textové funkce, logické a informační funkce.

08.11.2017 - 08.11.2017 Timemanagement

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 1 den Cena: 4100,- Kč

Kurz je určen manažerům nižší a střední úrovně, obchodníkům a vedoucím projektů, všem, kteří chtějí efektivně komunikovat se svými partnery. Cílem je naučit účastníky analyzovat svůj pracovní styl a najít rezervy a možnosti jak efektivněji pracovat v čase. A zároveň se naučit  efektivně řídit porady jako jednoho z možných „časožroutů“. Témata kurzu: pojetí efektivity, pojetí času a jeho vztahu k penězům, work-life ballance, prokrastinace a způsoby, jak se jí bránit, proaktivita a její význam, křivka pozornosti, naléhavost a důležitost – Eisenhowerův princip, paretovo pravidlo, ABC analýza - stanovování priorit, cvičný příklad na priority, plánovací systémy – nástroje manažera pro 21. století, efektivní komunikace a WIN to WIN princip, pochopení druhých jako klíč k úspěchu, aktivní naslouchání a efektivní učení, zásady delegování (x zadávání úkolů), kvadranty úspěchu a obnova sil, výkonnostní křivka, budování návyků.

09.11.2017 - 09.11.2017 Školení Microsoft Excel pro začátečníky

PROFIŠKOLENÍ.CZ, Praha
Délka: 1 den Cena: 1900 Kč

Po absolvování kurzu si poradíte s vybranými funkcemi, vzorci, formátem, filtrováním dat a dalšími možnostmi, které MS Excel nabízí. Cílem kurzu Microsoft Excel pro začátečníky je zasvětit vás do praktického užívání, které budete po absolvování spolehlivě ovládat na velmi dobré uživatelské úrovni.

09.11.2017 - 09.11.2017 MS Excel - databáze a kontingenční tabulky

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 1 den Cena: 1460,- Kč

V tomto kurzu se seznámíte s nástroji Excelu, určenými pro zpracování rozsáhlých datových tabulek a s možnostmi, jak projit sešity Excelu s daty z jiných zdrojů. Podrobně se seznámíte s tvorbou a použitím jednoho z nejúčinnějších nástrojů Excelu – s kontingenčními tabulkami. Kurz zahrnuje: práce s databází v Excelu, práce s externími databázemi v Excelu, kontingenční tabulky a grafy.

09.11.2017 - 10.11.2017 Obchodní dovednosti

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 2 dny Cena: 6900,- Kč

Tento kurz ověří, doplní a vylepší vaše obchodní dovednosti a znalosti. Umožní vám porovnat a procvičit vaše schopnosti v obchodování i jeho přípravě a vyjednávání se zákazníky. Program obsahuje reálné modelové situace z praxe. Kurz je sestaven tak, abyste získané informace mohli efektivně zavést do své každodenní praxe, a tím zlepšit své prodejní výsledky. Kurz je koncipován jako základní vybavení pro obchodní zástupce/reprezentanty a pracovníky podpory prodeje všech zaměření. Témata kurzu: prodej, obchod a marketing, motivace a cíle obchodníka, finanční inteligence, sociální percepce při obchodování, typologie prodejců a typologie zákazníků, fáze úspěšného prodeje, marketingové řízení a jeho důležitost při obchodování, databáze klientů a řízení vztahů se zákazníky – CRM, nejčastější chyby (i zkušených) prodejců, obchodní telefonování, prodejní rozhovor a řešení námitek, reference a následné budování vztahů, řízení obchodního procesu a vedení obchodního týmu.

09.11.2017 - 10.11.2017 Internetový marketing

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 2 dny Cena: 3960,- Kč

Cílem kurzu je prohloubit znalosti z oblasti internetového marketingu. Dovést účastníka k pochopení a využití marketingových principů a aktivit na internetu v širokém spektru firemního a osobního využití. Na kurzu účastníci získají potřebné znalosti a dovednosti, které pomůžou v konkurenčním boji dnešní doby. Na kurzu je kladen velký důraz na pochopení důležitosti zákazníka. Pochopení jeho potřeb a chování je základním principem marketingu. Účastníci kurzu budou dále seznámeni s možnostmi analýz, které jsou nutné pro měření marketingových aktivit, vyhodnocování úspěšnosti a stanovení dalších postupů pro firemní rozvoj. Kurz zahrnuje: internetový marketing a jeho specifika, E-shop a podnikání na internetu, mobilní web a mobilní aplikace, nástroje internetového marketingu, SEO a jeho význam, PPC kampaně, virální marketing a sociální sítě, analýza konkurenčních webů. Na kurz může být navázáno státní zkouškou k získání kvalifikace Specialista marketingu.

10.11.2017 - 10.11.2017 Specialista marketingu - zkouška z profesní kvalifikace

Grafia, s.r.o., Plzeň
Délka: http://www.grafia.cz/index.php?list=s01_08_10 Cena: 4.750,- Kč

zkouška z profesní kvalifikace

10.11.2017 - 10.11.2017 Školení Microsoft Word pro začátečníky

PROFIŠKOLENÍ.CZ, Praha
Délka: 1 den Cena: 1900 Kč

Na školení "Microsoft Word pro začátečníky" vás naučíme, jak program používat a co umí. Přesvědčíme vás, že pracovat ve Wordu určitě zvládnete. Kurz obsahuje širokou nabídku uživatelských znalostí a spoustu šikovných triků, které vám ušetří mnoho času.

10.11.2017 - 10.11.2017 MS Excel - manažerské nástroje

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 1 den Cena: 2460,- Kč

Kurz doplňuje cyklus třídenních jednodenních kurzů MS Excel pro ekonomy a manažery: MS Excel – pokročilé výpočty a funkce, MS Excel – práce s databázemi a kontingenční tabulky, MS Excel – manažerské nástroje. Kurz obsahuje: finanční funkce – komplexní shrnutí v příkladech, základní statistické funkce, propojení dat v rámci programů MS Office, ochrana zápisu dat do buněk, sdílení souborů a zálohování, zpětný výpočet proměnných, podmíněné formátování tabulek, ověřování vstupních dat na zápis hodnot nebo funkce, scénáře.

10.11.2017 - 10.11.2017 Vyhledávací nástroje a analýza informací na webu

JUBELA, s.r.o. , Praha
Délka: 1 den Cena: 2460,- Kč

Kurz je určen především pro administrativní pracovníky, kteří potřebují na internetu aktivně vyhledávat informace o klientech, dodavatelích nebo konkurenci. V průběhu kurzu se naučíte rychle a afektivně vyhledávat informace a získaná data následně exportovat a analyzovat. Získáte také základní povědomí o tom, jak fungují internetové vyhledávače a jak je využít ve svůj prospěch. Kurz zahrnuje: Jak pracují vyhledávače, české a zahraniční vyhledávače, vyhledávač Google, vyhledávač Seznam, nakupování na internetu, sociální sítě a způsoby jejich využití, vyhledávání firem, reklama na internetu.

<<  1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 32 >> 

(celkem 314 záznamů)

Ačkoli už možná máte školu za sebou, je dobré se neustále vzdělávat a učit se nové věci. Zvýšíte si tak nejen svou cenu na trhu práce, ale také Vám stoupne sebevědomí a chuť do další práce. V této sekci naleznete aktuální kurzy, školení, semináře. Hledáte it kurzy, jazykové kurzy, kurzy účetnictví, rekvalifikační kurzy či kurzy online? Zadejte datum, od kdy by měl kurz probíhat, a vyfiltrujte si ty kurzy, které Vás zajímají.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…